Program: Erasmus+

Akcja 2.  Współpraca na rzecz innowacji i dobrych praktyk

Sektor: Partnerstwa Strategiczne: Edukacja dorosłych

Tytuł projektu: Micro-Entrepreneurship Supportive Mentoring System Development for Women with fewer Opportunities in Rurals (F2F-Trust)/ Rozwój systemu mentoringu na rzecz wsparcia mikroprzedsiębiorczości kobiet z mniejszymi szansami z obszarów wiejskich (F2F-Trust)

Numer projektu: 2019-1-TR01-KA204-077046

Okres realizacji: 01/12/2019 - 30/11/2021 

Celem projektu F2F-Trust  jest tworzenie alternatywnych miejsc pracy na obszarach wiejskich oraz rozwój umiejętności w zakresie marketingu internetowego i e-handlu kobiet chcących rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej związanej z wytwarzaniem lokalnych produktów/rękodzieła, a także rozwój kompetencji mentorskich kobiet - przyszłych potencjalnych mentorek w zakresie wspierania przedsiębiorczości kobiet i rozwoju e-biznesu na obszarach wiejskich.

Projekt realizowany jest w międzynarodowym konsorcjum skupiającym łącznie 10 instytucji z 5 krajów: Turcja, Słowacja, Polska, Litwa, Rumunia.

http://f2f-trust.eu

Kontakt: Małgorzata Szpilska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.