Konkurs adresowany do mazowieckich start-upów, które tworzą innowacyjne pomysły i produkty, a ich działalność nie jest dłuższa niż 3 lata.
Firmy, które wezmą udział w konkursie, mają szansę na zdobycie nagród o łącznej wartości 90.000 złotych, jak również pozyskanie cennych kontaktów, promowanie ich pomysłów poprzez różne kanały komunikacji oraz rozgłos w mediach branżowych.
W tym roku konkurs rozstrzygany jest w następujących kategoriach:
 
  • INNO-TECH - dla start-up’u, który tworzy nowe produkty i procesy oraz znaczące zmiany technologiczne w produktach i procesach, obejmujące innowacje produktowe, procesowe, systemowe; dla start-up’u w fazie wzrostu na etapie sprzedaży;
  • SOCIAL IMPACT - dla start-up’u o pozytywnym oddziaływaniu na środowisko lub społeczeństwo, bez względu na etap rozwoju;
  • START - dla start-up’u, który tworzy innowacyjny projekt, będący na etapie Minimum Value Product lub prototypu, które ma szanse na efektywny rozwój i skalowanie.
Udział w konkursie jest bardzo prosty. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy w wygodnej formie online https://docs.google.com/.../1FAIpQLSctIOBA9jGn5e.../viewform.